O projektu | Rezidence Odra - Nový developerský projekt v Bohnicích

Moderní bydlení na strategickém místě

Rezidenční projekt se buduje na místě bývalého obchodního centra Odra. Nabízí široký výběr z 71 bytů s různými velikostmi a dispozicemi - od útulných 1+kk až po prostorné 4+kk.

Rychlý život

Celý koncept jsme navrhli s ohledem na potřeby dnešního rychlého života a nutnost co největšího komfortu a jednoduchosti. Každý byt má proto lodžii nebo terasu pro relaxaci, stejně jako komoru pro skladování nejrůznějších věcí.

Dostupnost

Co by to bylo za bydlení, kdybyste museli hledat parkovací místo? Ke každé jednotce lze dokoupit garážové stání v podzemním podlaží. A pokud pojedete MHD, autobusovou zastávku najdete hned u projektu.

Služby

Čas a energii navíc ušetříte díky obchodům v přízemí budovy. Bohnice jako takové pak nabízí kompletní občanskou vybavenost. A když budete mít chuť na změnu? Do centra a dalších částí metropole je to coby kamenem dohodil.

Standardy pro spokojený život

Foto

Kuchyně

Laboratoř chutí a vůní.

Foto

Obývací pokoj

Centrum domácího života.

Foto

Ložnice

Místo, kde končí a začíná každý den.

Foto

Koupelna

Koutek pro osobní péči a relaxaci.

Foto

Terasa

Venkovní útočiště s výhledem do okolí.

Slova architektonického studia

United Architect Studio

Foto
Foto

Když jsme se začali věnovat projektu Odra, viděli jsme víc, než jen chátrající budovu. Vnímali jsme jeho historii a nezastupitelnou roli, kterou mívala pro Bohnice. Obchodní dům vlastně kdysi býval určitým středobodem života. Naše vize je proto jasná: proměnit opuštěný komplex v rezidenci plnou spokojených obyvatel. Odra se tak v urbanistické struktuře stává symbolem regenerace a nového začátku. Těšíme se, až znovu ožije!

Foto

Objevte své nové bydlení nebo investiční byt

Prohlédnout si byty

Chcete Odru poznat z blízka?
Kontaktujte nás.

Martin Nesládek

Manažer projektu

(+420) 777 114 302

prodej@odrarezidence.cz

Rezidence Odra

Zhořelecká, Praha 8

Preferovaná dispozice

1kk2kk3kk4kk
Odeslat

Vytvořil estyholding.cz